#
Image
Witaj na naszej stronie.

Liceum Plastyczne W Warszawie

Gersona w Warszawie mieści się przy ul. Smoczej 6 na warszawskich Nowolipkach. Jest jedynym państwowym liceum plastycznym w Warszawie i podlega.

Smocza 6, 01-009 Warszawa tel. Fax (022) 838-92-01. Zarówno w Liceum plastycznym jak i ossp realizowane są następujące przedmioty artystyczne: Liceum Plastyczne w Warszawie. 6 sal dydaktycznych, 1 pracownia komputerowa, 4 pracownie przedmiotów artystycznych, bufet, zaplecze sportowe. Autorskie Licea Artystyczne we Wrocławiu ala. Art. Pl. Społeczne Liceum Sztuk Plastycznych (slsp) oraz Społeczne Liceum Ogólnokształcące (slo) to. Wieczorek z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, przewodniczący jury konkursu. Państwowe Liceum Plastyczne im. Józefa Kluzy w Krakowie.

Firm dla hasła liceum plastyczne w branży Szkoły plastyczne na www. YellowPages. Pl. Plastyczne w Jeleniej Górze Jelenia Góra, Cieplicka 34, 58-560 Jelenia Góra tel. 757551083; fax 757551613; 19. Liceum Plastyczne w Warszawie Gerson. Plastyczne, Warszawa, smocza 6 Polskie szkoły-znajdź swoją nową szkołę bez wychodzenia z domu. Internetowa baza zawierająca informacje o polskich.
Liceum Plastyczne. Szkoły artystyczne niepubliczne> mazowieckie> Warszawa. Mapa Polski, województwo mazowieckie. Skontaktuj się z firmą. Naszym mieście ukończyła w 1988 roku Liceum Plastyczne. Później wyjechała do Warszawy: studiowała malarstwo i rysunek na asp, ukończyła na tej uczelni.

Image